Bugünlerde ben…

Sevgili blogum, seni çok ihmal ettiğimin farkındayım. Ama şu aralar 3 projeyi birden yürütüyorum. Hepsi de çok sevdiğim şeyler.

Birisi Türk Sultanları blogu. 2002 yılında açtığım Türk Sultanları sitesini blog altyapısına taşıdık, tasarımı ve içeriğin taşınmasından sonra açabildik. Osmanlı hakkında basında çıkan yazılarla güncellenecek.

Diğer projeleri de yakında (yani bittikleri zaman) paylaşmayı düşünüyorum.

Hayatımdaki bir diğer güzel gelişme de blogcum, ahşap boyama kursuna katılmak oldu. Aslında resim bölümüne yazılmayı düşünürken kontenjanın dolması nedeniyle bu bölümü seçtim. İyi ki de seçmişim diyorum. Çünkü kurs arkadaşlarım ve hocamız çok pozitif insanlar. Herkes birbirinin malzemesini kullanabiliyor. Sanırım orada stres atıyoruz. Boyamak çok güzel bir şey.

2 haftadır sadece Çarşamba günleri gidiyorum ve şimdiye kadar peçete transfer ve boyutlu peçete tekniklerini öğrendik. İlerleyen zamanlarda neler öğreneceğiz bakalım. Dekoratif boyama en merak ettiğim konular arasında..

Şimdilik evin minik bir köşesine (sehpanın üstü kadar minik) ufacık bir atölye kurdum, evde çalışmalarımı orada yapıyorum.

Ben şimdi gidip fırçalarımı ve boyalarımı çantama yerleştireyim, yarın kursa geç kalmamalıyım..


(Fotoğraflar iphone’da instagram uygulaması ile çekildiler.. )

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]