Benetton ve Pantone İlk Kez Bir Arada

United Colors of Benetton ve renk uzmanı Amerikan şirketi Pantone ilk iş birliğini 2022-2023 Sonbahar/Kış sezonunda gerçekleştiriyor. İki global renk uzmanını bir araya getiren koleksiyon doğal bir eşleşmenin en özel örneklerini sergiliyor.

Renklerin moda dünyasındaki temsilcisi Benetton, dünya renk standartlarını belirleyen Amerikan şirketi Pantone ile renkli bir koleksiyona imza atıyor. 2022-2023 Sonbahar/Kış sezonu için hazırlanan tasarımlar iki global renk uzmanını bir araya getiriyor.

Koleksiyon, ilhamını Pantone’un efsanevi renk paletinden alıyor. Tamamlanmış, sıcak ve aile duygusunu hissettiren tasarımlarda anımsatıcı isimler ve ayırt edici renk kodları kullanılıyor. Kapüşonlular, jogger pantolonlar, polo gömlekler, tişört ve kazakların öne çıktığı koleksiyon çorap ve aksesuarlarla zenginleştiriliyor. Benetton’un imza niteliğindeki tasarımlarına ve kalitesine havalı bir dokunuş yapan iş birliğinin en dikkat çeken parçası ise ateş kırmızısının kullanıldığı, jakarlı bisiklet yaka kazak tasarımı oluyor.

Benetton ve Pantone logolarının öne çıktığı %100 pamuk kullanılarak üretilen renk bloklu ikonik polo tişörtlerin de göze çarptığı koleksiyon doğal bir eşleşmenin en özel örneklerinden birini sergiliyor.

Benetton Pantone Koleksiyonu seçili Benetton mağazalarında ve benetton.com.tr adresinde satışa sunulunuyor.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]