Anneler Günü Ne zaman? Anneler Günü Hediye Fikirleri

Anneler Günü Hediye Önerileri

Her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan Anneler Günü bu sene 12 Mayıs 2024 tarihine denk geliyor. Anneleri için evlatları her zaman değerlidir. Ancak bu günde annelerine hediye almak için fikir arayan bir çok evlat olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden Değişik hediye önerilerimizi derledik. Her bütçeye uygun hediye önerilerimiz:

Anneler Günü Hediye Önerileri:

1- Pandora Bileklik

Takı takmayı seven annelere alınabilecek en güzel hediye bir Pandora bileklik olabilir. Daha sonra kendi seçeceği charmlar ile zenginleştirebileceği güzel bir hatıra.

(Pandora)

2- Pierre Cardin Çanta

Çanta alabileceğiniz bir çok marka var evet kabul ediyoruz. Mühim olan hediyenin pahası değil diye düşünüyoruz. Güzel çanta modelleri ile listemize devam ediyoruz.
(Pierre Cardin)

3- English Home’dan Hediye Önerileri

Eminiz ki her anne&kız kendini bir gün English Home’da kaybetmeye bayılıyordur. O yüzden bizim seçtiklerimiz işte burada:

Sırasıyla ürün linkleri:

4- Dyson Saç Kurutma Makinası

Annelerimiz için en iyisini istediğinizi biliyoruz. Her genç kızın rüyası bu saç kurutma makinasından annelerimiz de olmasın mı?
(Dyson)

5- Chapters Ajanda

Günlük tutmayı seven annelere çok özel bir hediye. Tamamen özel ve özenle tasarlanmış ajandalar içinden birini seçerek annenize güzel bir süpriz yapabilirsiniz.
(Chapters)

6- Tefal İndirimlerinden Seçtiklerimiz

Her annenin mutfağında bir Tefal olmalı diye düşünüyoruz. İster airfry isterseniz düdüklü tencere. Biz önerilerimizi yapalım da:

7- Bosch Mutfak Şefi

Annelerimiz ve lezzetli ellerinden çıkan yemekler bir başkadır. Peki hani anne istemez kahvesini yudumlardan kekini birisi karıştırsın? Poğaça hamuru yoğurulurken o whatsapp’tan dedikodu yapmasın?

8- Apple Watch

Zamanı yönetmeyi seven teknolojik annelere güzel bir hediye alternatifi olarak Apple’ın ikonik saatini düşündük. Hem kalp atış hızını hem de EKG çekebilen bu saatle anneniz yürüyüş yaparken ona güzel bir eşlikçi olacak.

9- Karaca Kahve Makinası

Kahve sever annelere en güzel hediye bir kahve makinası olacaktır. Karaca’yı seçme nedenimiz sütlü Türk kahvesi de yapıyor olması. Sizce de güzel değil mi?

10- Philips Airfry

Ve işte son dönemde annelerimizin vazgeçilmezi, eli kolu her şeyi olan air fry’lardan birisi de bizim annemizin olsun dedik ve listemize onu da ekledik.

Umarız önerilerimiz size bir nebze olsun fikir olabilmiştir.

Bu vesile ile tüm annelerimizin anneler gününü kutlarız.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]