Tesettüre Uygun Haşema Modelleri

Haşema kapalı bayanların kullandığı bir tür mayo türüdür. Denize girildiği zaman dikkat çekmemek ve vücut hatlarını belli etmemek için kullanılır. Haşema modelleri daha çok modaya uygun olarak üretilmiştir. Haşema modelleri için www.aisetesettur.com sitesinden anında sipariş vermek mümkündür. Farklı tasarım ve renkleri ile aradığınız ürünü sitede bulmanız mümkündür.

Vücut Hatlarını Belli Etmeyen Ürün Çeşitleri

Haşema üretiminde amaç vücut hatlarının saklanarak rahat rahat denize girebilmektir. Firma tüm bu ayrıntıları düşünerek moda akımına uygun üretim yapmıştır. Tesettüre uygun haşema modelinde şal, mayo, bistüyer ve tay olmak üzere 4 parça mevcuttur. kumaşı polyester olarak tercih edilmiştir. Çok rahat bir şekilde denize girebilirsiniz. Su ve kum tutmaz, sizi boğmaz. Kumaşı serin olup vücudunuzu sıkmaz. Çok parçadan oluşmuş olmasına rağmen çok hafiftir. Büyük beden haşema arayanlar için çok uygundur. 50 bedene kadar beden aralığı vardır. Saatlerce güneşte kalsanız dahi kumaşı solmaz ve yıpranmaz. Kaliteli ve uygun fiyata tesettür mayo arıyorsanız siteyi ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

Yarım Haşema Modelleri

Yarım haşema modellerinde tunik, tayt ve bone mevcuttur. Yarım kollu olabilir. Tercih size kalmıştır. Tunik kısmı diz altına kadar uzanır ve kesimi asimetrik boyda yapılmıştır. Tunik uzunluğu tercihe göre ayarlanabilir. Yan tarafında olan ip detaylar ile kısaltılıp uzatılabilir. Sıfır yaka ve v yaka olarak üretimleri mevcuttur. Bone tercihi ön kısmı şapka olanlardan tercih edilirse güneşten koruma sağlar. Sitede farklı renk ve desenlerde her zevke uygun haşema bulmak mümkündür. Site tesettür giyimde modayı takip eden ender sitelerden biridir.

Likralı Haşema Modelleri

Likralı modeller sanılanın aksine vücudu sıkmaz. Esnek kumaş yapısı her bedene uygunluk sağlar. Likralı haşemalarda daha çok karışık renkler kullanılır. Tercihe bağlı olarak da sade renk üretimi vardır. Kumaş türü bondiğ kumaş olarak seçilir. Su tutmaz ve güneş geçirmez. Taytlı haşema modelleri seçeneklerine buradan ulaşabilirsiniz. Bu modeller ürünler arasında en çok tercih edilen türdür. Vizör şapka modeli ile daha spor bir görünüm elde ederek güneşten korunabilirsiniz. Alt ve üst kısmı farklı renklerde seçilebilir. Yaza bomba gibi girmek istiyorsanız sitenin rengarenk kreasyonlarından birini seçerek tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Vizör Şapkalı Modeller

Haşema modellerinde saçları kapatan bone modaya uyarak daha spor ve güzel bir görüntü kazanmıştır. Siyah renklerde olduğu gibi rengarenk çiçek desenleri olarak da üretimi mevcuttur. Bone kısmı tamamen şal olarak seçilebildiği gibi vizör şapka tarzında da seçilebilir. Haşema kumaşı özel kumaş olmak zorundadır. Su vücut ile temas ettiği zaman haşema vücuda oturmamalıdır. Seçilen haşema estetik durduğu kadar hareketi engellememeli ve içinde rahat etmelisiniz. Kumaşı özel olduğu için su tutmaz ve bu sayede ıslak ıslak gezmek zorunda kalmazsınız. https://www.aisetesettur.com/ adresinden tüm bu ürünlere hızlıca göz atabilirsiniz.

Sipariş ve Kargo

Site tesettür giyimde farklı vizyonu ile boy gösteren ve çok talep gören bir sitedir. Modaya uygun tesettür ürünleri sitede mevcuttur. Siteye üye olmak ücretsiz olduğu için sipariş takibi için gereklidir. Kargo ücretsiz olup sipariş edilen ürünler en kısa zamanda adresinize ulaştırılır. İndirime giren ürünlerden anında haberdar olmak için siteye üye olun ve kampanyaları kaçırmayın. Sitede bayram için 3 al 2 öde kampanyasından yararlanmak için hemen sipariş verin ve karlı bir alış veriş yapın. Firma müşterilerine değişim imkanı da sunar. Değişim gerektiren durumlarda kargo müşteriye aittir. Aldığınız ürünleri uzun zaman solmadan ve yıpranmadan kullanmak için aisetesettur.com sitesinden sipariş verin. Üstelik çok uygun fiyatlar ile cebinizi yakmadan alışverişin keyfini çıkararak.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]