Rio’ya Gittim!

Rio filmini uzun zamandır beklemekteydim. Angry Birds oynayanlar bilirler. Ona özel Angry Birs Rio oyunu bile çıktı. Oyunda amacımız kaçırılan kuşları kurtarmaktı. Bu sefer sinir bozucu domuzlar değil, deli eden maymunlar vardı! Bir de o beyaz kuş!

Film ne zaman çıkacak diye beklerken, Facebook’ta Beyazperde.com’un açtığı yarışmayı gördüm. (Sevgili Arzu sayesinde;) ) Hemen katıldım ve kazandığımı öğrendim bir kaç gün sonra. Ülkemizde 8 nisan’da gösterime giriyordu ve biz ön gösterimle 7 Nisan’da izleme şansına kavuşmuştuk.

Böyle başladı işte Rio ile tanışmam. Rengarenk kuşlarını görüp aşık olmam.. Fişmde öyle güzel sahneler vardı ki. Rio’ya gitme isteği uyandı bende.

Filmi 3D olarak Afm İstinyepark sinemasında izledik. Türkçe dublajı olarak. Ana kahramanımız “Mavili” yi seslendiren kişi Yekta Kopan’dı.

Çok eğlenceli bir filmdi ve bütün sinemadakilerin güldüğüne şahit oldum.

Sinemada izleyecekseniz eğer mutlaka 3D izleyin. Orjinal sesleri ile izlemek isterdim ama Türkçesi de gayet iyiydi. Minik sarı kuşun sesi neden o kadar kalın çıkıyor acaba diye düşünmedim değil :)) (Merak edin! )

Filmden çok fazla bahsetmeyeceğim. İzlenip görülmesi gereken harika bir 3D yapım. Shrek’ten başka 3D sevmem gibi geliyordu ama bu onu geçecek sanırım!

Filmin fragmanı:

Angry Birds Rio fragman:

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

2 Comments

  1. […] Kadın Sanat […]

  2. Bende gecen gun izledim. 3d izlemedigim icin cok pisman oldum cunku muhtesem bi film :)
    Kus almaya bile karar verdim o derece…

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]