Modada Tesettür Tulum Akımı

Güzel giyinmek, zarif gözükmek her bayanın tercihi… Ancak ne yazık ki bu her zaman mümkün olmayabiliyor. Özellikle biz bayanlar için giysiyi seçmek, kombin yapmak, birbirini tamamlayan parçaları bir araya getirerek şık olmak oldukça zor. Çünkü bayanlar için söz konusu giyimse kararsızlık kaçınılmaz oluyor. Modanın, yayınlanan programlarla günden güne büyüdüğü ve kendine ciddi bir yer edindiği şu günlerde tarz giyinmek daha da zor hale geldi. Kıyafet modasında tesettür giyim tercih eden bayanların işi biraz daha zorlaşıyor. Çünkü seçenekler, belirli yerleri kapatmaya yönelik olduğu için çok daha az.

Önceleri tek tük birkaç parça ve renkten oluşan kapalı giyim modası, şimdilerde gördüğü büyük ilgi ve talepten dolayı günden güne büyüyor. Özellikle son yıllarda tasarlanan ferace modelleri, tesettür şalları ve tesettür tulum modelleri ile bu giyim tarzı modada hatırı sayılır bir yer edinmeye başladı. Son yılların trendleri içinde en çok tercih edilenler ise tesettür tulum modelleri. Bu modelin tercih edilmesindeki en önemli neden kesinlikle bol ve rahat kesimler olmasından kaynaklanıyor. Yeni sezonda ciddi bir kitleye sahip olan tesettür tulumları stil sahibi kadınların vazgeçilmezi arasında yerini alıyor.

Rahat, cool ve sportif bir tarzı benimseyen bayanlar için ilk sıralarda yer alan tesettür tulum aynı zamanda abiye giyimleri içinde güçlü tasarımlara imza atıyor. Ölçülü bir şıklık tercih eden ama aynı zamanda da farklılığını ortaya koymak isteyen hanımların gözdesi haline gelen bu tulumlar ister yaz aylarında ister ise kış aylarında her sezonda sizlere ayrı şıklık katıyor.

Gönül rahatlığıyla kullanılan tesettür tulumları modada ciddi bir akım başlattı. Özellikle kapalı bayanların gardıroplarının olmazsa olmazı haline gelen bu tulumların omuz ve bel detaylı olanları ise yeni sezonda büyük ilgi görmeye devam ediyor. Sizde hem şık hem rahat hem de salaş bir tarza sahip olmak istiyorsanız kesinlikle bu tulumlardan bir iki adet dolabınızda bulundurmalısınız. Bunun için Modanisa’nın tesettür tulum sayfasına bir göz atmanızı öneririm. Burada her kumaşta ve her renkte, dokuda ürünleri bulmanız oldukça kolay.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]