ben_kendim

Bundan tam 29 sene önce hayata gözlerimi açmışım… (Evet çok duygusal bir giriş oldu:) )

Geleneği bozmayayım ve her doğum günümde olduğu gibi bu sene de bir yazı yazayım istedim. Doğum günlerim benim için çok özeldir. Sağolsun ailem 1 yaşımdan beri (evet albümde resimleri bile var..) her doğum günümü kutlamış. Üstteki fotoğraf da (sanırım 5. yaşımda) sevdiğimiz gazetemizde çıkan doğum günü kutlama ilanım. Her çocuğa nasip olmaz tabi :) Ben geçen gün eski resimlere bakarken buldum ve çok duygulandım.

Neyse, volümü düşürmeye gerek yok. Bu sene aldığım kararlardan biri ve inşallah her anımda uygulayacağım bir karar. Her şeyin iyi yönlerine bakmak, pozitif taraflarını görmek. Bakalım ne kadar başarılı olacağım bilmiyorum ama. 30’a 1 kala, herkesin bana söylediği bir şey var ki o da yirmili yaşların bitiyor, sonuncusundasın. Ben hiç üzülmüyorum. Rabbime binlerce, milyonlarca kez şükürler olsun ki bugüne kadar çok güzel şeyler yaşadım. İnşallah bundan sonra da yaşamaya devam ederim. 30 olur Rabbim nasip eder de görürsem 40 olur, 50 olur.. Her yaşın bir güzelliği olduğuna inanıyorum. 10’lu yaşları pek sevmemiştim, 20’li yaşları evet çok sevdim. İnşallah 30’lu ve 40’lı yaşları da severim. Mühim olan hangi yaşta olduğunuz değil nasıl hissettiğinizdir. Ben eğer inşallah blog yazmaya devam ediyorsam 30’lu yaşların izlenimini de buradan yaparım.

Buradan bu dünyaya gelmeme vesile olan anne ve babacığıma çok teşekkür ediyorum. İyi ki aracı siz oldunuz. İyi ki sizin kızınız oldum :)

Herkese sağlıklı, mutlu, pozitif yıllar dilerim ^.^

Bu yazıyı gündüz yazmıştım, akşamında eşimin başka bir programı vardı programı bitince beni çok güzel bir yere yemeğe götürdü :) Yeni yaşıma çok güzel girdim inşallah hep birlikte nice uzun yıllarımız olur :)

c1b03c8e82dd11e3b3460ac59a6b1fe2_8

pierre_loti

pierre_loti2