Arzu Özcan, @arzumagore , Yetenekli Kadınlar

yetenekli kadınlar

Yeni yılda da Yetenekli Kadınlar bölümümüze kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugün yine sizleri çok yetenekli bir hanımla tanıştıracağım. Arzu hanım, hobisini ve yeteneğini bizlere en güzel şekilde sunan kişilerden. İnstagram adresine baktığınızda da bana hak vereceksiniz. Haydi gelin, şimdi Arzu hanımı tanıyalım ve işlerine birlikte göz atalım :)

Arzu Özcan, @arzumagore

Merhaba ben Arzu,

1989 Beykoz doğumluyum. Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeniyim. Küçüklüğümden beri farklı hobiler üzerinde tasarımlarım oldu.

Doğup büyüdüğüm Beykoz Anadolukavağı turistik bir yerdir. Herkes el emeklerini yapar ve çarşı da satışa çıkartırlar. Ben de 10 yaşlarımda takılar yaparak ekonomiye katkıda bulunuyordum🤗 Annem de genç kızlara çeyizler hazırlayıp satar. Sanırım bu yönüm anneme çekmiş❤ Yaptığımız her ürünü annem ile birbirimize atar övgüler yağdırırız:)

Hobi sayfami 2 sene önce çocuklar üzerine açtım. Onlar icin örgüden taçlar ve çantalar hazırladım. (Çocuklar kırmızı çizgimdir😍)
Çok fazla ilerleyecegimi düşünmemiştim ama şimdi olmam gerektiği noktaya geldim sanırım🙏

Farklı ürünler tasarlamayı çok seviyorum. Rutinlik bana göre değil. İnsanlar sayfama girdiğinde sıkılmasınlar her bakımdan herkese hitap etsin istiyorum umarım bunu da onların gözünde başarmışımdır.

Arzu hanıma çok teşekkür ediyoruz konuğumuz olmayı kabul ettiği için:) Biz çok keyif aldık.

Bize bu bölümümüz için önerilerde bulunabilirsiniz.

Sevgiler.

About Author

Kadinsanat.net Kurucusu , İkiz Annesi

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın:

[instagram-feed]