Altın SIM Kart Ödülleri

 haber1.jpg

Geçen günlerde bir yarışmadan haberdar oldum. Altın sim kart ödülleri isimli bu yarışma bence çok iyi düşünülmüş bir proje ve uygulaması da bir o kadar güzel. Yarışmada cep telefonları, mobil operatörler ve mobil teknolojiler alanında en iyiler yarışacak. Halk oylamasının da olacağı yarışmada, oylamaya katılanlara da hediye verileceği duyumunu aldım : ) Sonucu merakla bekliyorum.

Ayrıca yarışmada blogcular da düşünülmüş. Bizim için özel basın bülteni ve basın kiti hazırlamışlar.  Destekleyenler arasına bloggerları da koymuşlar. Bence bu çok güzel bir düşünce ve uygulama olmuş.

Yarışmayı mobil teknolojiler ve cep telefonu portalı Mobiletişim düzenliyor.

Yarışmada 3 ana kategoriden oluşan, 20 alt kategoride, 100’den fazla aday yarışacakmış. Bayağı çekişmeli geçecek anlaşılan.

Ödüller sahiplerine Cebit Bilişim fuarında verilecek.

Ayrıntılı bilgi için www.altinsimkart.com

İyi olan kazansın diyoruz : )

2 thoughts on “Altın SIM Kart Ödülleri

  1. Canım merhabalar ve Hayırlı Ramazanlar.
    Şekerparen sunum olarak şahane görünüyor. Ellerine sağlık canım. Dediğin gibi zaman çok çabuk geçiyor. Bolluk bereket ve huzur içinde bir ramazan ayı dilerim.
    Sevgiler

  2. Teşekkürler Sedacım : )
    Size de ailenizle, mutlu ve huzurlu bir ramazan dilerim : )

Bir Cevap Yazın

Önceki yazıyı okuyun:
Ramazanın İlk Tatlısı: Şekerpare

  Gözlerimi kapıya dikip "uyumayacağım işte, yoksa beni kaldırmazlar" diye sahura kadar uyumadığım. Uyuduğum zamanlarda da dayımın ya da babamın...

Kapat