Olanlar Oldu

Şimdi bugünkü koşullardan dolayı malum Covid-19 salgınından dolayı, evlerdeyiz. Yeterince evlerde bunalmışken; aile bireylerinin her üyesini güldüren bir filmi paylaşmak istedim.

Film 2017 çıkışlı bir Türk komedi filmi. Hiç denk gelip izlememişim.

Oyuncular: Ata Demirer, Tuvana Türkay, Ülkü Duru ve Salih Kalyon başrollerini paylaşıyorlar.

Filmin çok sıcak bir konusu var. Ata Demirer’in oldum olası severim filmlerini. Sakin bir yaz filmi. Ege’nin küçük güzel kasabasında Seferihisar Sığacık’ta geçiyor. Ata Demirer burada çift rolde. Hem annesi Döndü hem de Zafer rolünde. Daha başlarda sizi gülümsetmeye başlıyor. Zafer yaşı geçmek de olan bir gençtir. Mehtap’tan ayrılmış ve hala evlenemediğinden annesi Döndü çok üzülmektedir. Zafer rahmetli babasından kalma teknesinde mavi tur düzenlemektedir. Bir gün ünlü dizi oyuncusu Aslı ve arkadaşları mavi tura katılır. Ve işte ikili arasında çekim başlar. ☺  Zafer ,annesi Döndü ve Aslı arasında yaşanan komedi ve talihsizlikler işleniyor.

Ata Demirer burada kadın rolünü bence layıkıyla yapmış. Normalde birçok Türk filminde argo kelime çok fazla rahatsız edici olur ama burada sizin dikkatinizi o kadar çekmiyor. Çünkü gerçekten gülmekten anlamıyorsunuz. 

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın: