Babalar Günü Hediye Önerileri

Her Haziran ayının 3.haftası pazar babalar günü. Evimizin direği , kahramanımız için bir kutlama günü. İyi ki babam olmuşsun duygusunu aslında hergün hissettirmeliyiz ama ogünde sırtınızı güvenle yasladığınız adama en özel hediyeyi vermek istiyorsunuz.

Burada babanızı çok iyi tanıyor olmak çok önemli. Babanızın karekterine, hobilerine, hem ofis hem ev de kullanacağı bir hediye olabilir.

Mesela tuttuğu takımla alakalı fincan, kalem, forma… olabilir.

Kişiye özel birçok hediye yapan sitelerde çok hoş seçenekler var. Çok fazla not alması gerekiyorsa ona özel bir not defreri hediye edebilirsiniz. Sürekli bilgisayar başında ise mouse pad ona özel tasarlatıp hediye edebilirsiniz.

Güzel anlaşmalara imza atacağı bir bir kalem olabilir. İsmine özel bir anahtarlık. Kitap okumayı seven babalara led ışıklı okuma gözlüğü. Veya bir kitap. Yaz geliyor; plaj havlusunu yenileye bilirsiniz. Şort mayo alabilirsiniz.

Sporu seven babaya spor ayakkabısını yenileye bilirsiniz. Yada bir spor salonunda babanızın adına üyelik açtıra bilirsiniz. Eşofman takımı olabilir. Ps (palystation) oyunu hediye edebilirsiniz.

Annenizden fikir alabilirsiniz. Dolabında neyi eksik neye ihtiyacı olduğunu öğrene bilirsiniz. Ofis masasına ailenizin olduğu çeşitli fotoğraflardan oluşan bir takvim olabilir. Cep telefonu kılıfı, sigara kullanıyorsa çakmak alabilirsiniz.kol düğmesi hatta isminin baş harfi olabilir. Cüzdan veya kredi kart cüzdanı. Bunlar ismede özel olabiliyor.

Tatlı seven babalara isme özel çikolata veya en sevdiği çikolatalardan hazırlanmış bir paket.

Zaman önemli olan babalara bir saat. Yemeği seven babalar için mutfağa girip sevdiği lezzetleri yapa bilirsiniz.

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun…

Tuğba Sezer Rakunt

Yazıyı beğendiyseniz bir yorum bırakın: